05-11.02.2023 HOTEL BELVEDERE - FALCADE/ WŁOCHY

Znalezione obrazy dla zapytania tre valli

Moena-Alpe Lusia, Passo San Pellegrino oraz Falcade to trzy wspaniałe ośrodki narciarskie składające się na nowoczesny region narciarski Tre Valli. Ośrodki znajdują się na północy Włoch w samym sercu malowniczych Dolomitów, pośród wspaniałych krajobrazów, od masywu Catinaccio do Sassolungo i od Pale di San Martino aż po Latemar. W Tre Valli odnajdziemy łącznie 100 km tras narciarskich, rozlokowanych na wysokościach od 1000 do 2800 m n.p.m. Dzięki rozbudowanemu systemowi naśnieżania możemy mieć pewność, że aż 95% tras będzię stale pokryta białym puchem.
Ośrodki prezentują przeróżny poziom trudności, i tak:

Arena narciarska San Pellegrino, położona pomiędzy miejscowościami Moena i Falcade, na wysokości 1918 metrów, rozpościera się u stóp łańcucha górskiego Monzoni.

Przez obszar przebiega ponad 68 km tras narciarskich z urządzeniami do sztucznego naśnieżania.

Znajduje się tu 16 najnowocześniejszych instalacji wyciągowych, a połączenie narciarskie z rejonem Falcade jest możliwe dzięki kolejce linowej Col Margherita (2 kabiny ze 100 miejscami, zaprojektowane przez firmę Pininfarina, prowadzą z poziomu 1.918 m n.p.m. na wysokość 2.513 metrów). Obszar ten stanowi część areny narciarskiej Alpe Lusia - San Pellegrino z własnym skipassem i otwiera przed narciarzami możliwość szusowania po trasach o łącznej długości ponad 100 km.

Falcade to malowniczy ośrodek otoczony wspaniałymi przełęczami. Znajdziemy tutaj ponad 40 km bardzo dobrze ośnieżonych tras, m.in. Rossignol do Falcade, która uchodzi za jedną z najlepszych w Dolomitach. Ośrodek dysponuje 7 nowoczesnymi wyciągami, z których kilka jest bezpośrednio połączonych z ośrodkiem Passo San Pellegrino. W styczniu 2003 roku w rankingu na najlepszą miejscowość narciarską we Włoszech, Falcade zdobyło I miejsce, co tylko potwierdza bardzo wysoką jakość ośrodka.

Zakwaterowanie: Hotel Belvedere***

Hotel Belvedere Falcade to trzygwiazdkowy hotel który odtwarza tradycję pięknych górskich miejsc w swoim kształcie i kolorach: wszystko tu jest wyrafinowane, począwszy od wyposażenia w typowym górskim stylu, który sprawia, że budynek jest miejscem ciepłym, w którym można się zrelaksować, przechodząc przez listę win starannie dobranych przez ekspertów aż po kuchnię dzięki starannej selekcji surowców i niezwykłej zdolności szefa kuchni.

Hotel Wellness Belvedere oferuje widoki na Dolomity. położony jest on w miejscowości Falcade, zaledwie 500 metrów od wyciągów narciarskich. W obiekcie do dyspozycji Gości jest przechowalnia sprzętu narciarskiego.