Szkółka Narciarska 2021

 

Wasze bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszym miejscu. Tworzymy naszą ofertę po to aby w tych niepewnych czasach w najlepszy sposób dostosować się do dynamicznych zmian oraz uelastycznić warunki rezerwacji. Rozumiemy konieczność zmiany planów z Waszej strony oraz musimy być przygotowani na ewentualny odgórny zakaz organizacji szkółki narciarskiej. 

 

Poniżej przedstawiamy kilka istotnych zmian w dokonywaniu rezerwacji naszej szkółki narciarskiej w sezonie 2020/2021

*Rezerwacja bez zaliczki *Płatność w momencie rozpoczęcia turnusu *Gwarancja niezmiennej ceny *Decyduje kolejność zgłoszeń on-line
 

Witamy w sezonie 2020/2021

Czas na zimowe szaleństwo!

 

Tylko z nami Wasze Pociechy spędzą niezapomniane ferie zimowe! Po raz kolejny zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy ze szkółką narciarską HIT – SPORT.

W prowadzeniu szkoleń narciarskich nie mamy sobie równych! Ponad 23 lat doświadczenia, najlepsi, wykwalifikowani instruktorzy, niezawodne metody szkolenia oraz odpowiednie zaplecze – wszystko to gwarantuje Twoim dzieciom narciarską przygodę życia!

Oferujemy zarówno naukę jazdy na nartach od podstaw, jak i doskonalenie już posiadanych umiejętności. Ale to nie wszystko! Oprócz tego przez cały czas trwania turnusu gwarantujemy doskonałą zabawę i wspaniałe narciarskie emocje! Zadbamy o to, by każde dziecko oprócz nowych umiejętności wyniosło również całą masę cudownych wspomnień!

SZKÓŁKA NARCIARSKA przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat. Grupy w jakich prowadzone są zajęcia dają pewność, że każde dziecko znajduje się pod czujnym okiem naszych profesjonalnych instruktorów, a efekty tej współpracy są naprawdę niesamowite!

W ostatni dzień naszych zajęć każdy Rodzic może pojawić się na stoku, by osobiście ocenić zdobyte przez dzieci umiejętności. Organizujemy wtedy specjalne zawody, a wszyscy uczestnicy naszej SZKÓŁKI otrzymują pamiątkowe dyplomy i medale. 

NIE CZEKAJ! JUŻ DZIŚ ZAPEWNIJ SWOJEMU DZIECKU WSPANIAŁĄ ZABAWĘ ZE SZKÓŁKĄ NARCIARSKĄ HIT-SPORT!

W sezonie 2020/2021 autokar będzie zabierał dzieci na trasie: Nowy Sącz - Nawojowa - Frycowa - Maciejowa - Łabowa - Nowa Wieś - Krynica oraz na trasie Stary Sącz – Świniarsko – Chełmiec – Helena - Krynica.

 

Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej zabawy z Naszą Szkółką Narciarską!