Szkółka Narciarska, Przedszkole Narciarskie 2019

Witamy w sezonie 2018/2019

Czas na zimowe szaleństwo!

Tylko z nami Wasze Pociechy spędzą niezapomniane ferie zimowe! Po raz kolejny zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z przedszkolem i szkółką narciarską HIT – SPORT.

W prowadzeniu szkoleń narciarskich nie mamy sobie równych! Ponad 20 lat doświadczenia, najlepsi, wykwalifikowani instruktorzy, niezawodne metody szkolenia oraz odpowiednie zaplecze – wszystko to gwarantuje Twoim dzieciom narciarską przygodę życia!

Oferujemy zarówno naukę jazdy na nartach od podstaw, jak i doskonalenie już posiadanych umiejętności. Ale to nie wszystko! Oprócz tego przez cały czas trwania turnusu gwarantujemy doskonałą zabawę i wspaniałe narciarskie emocje! Zadbamy o to, by każde dziecko oprócz nowych umiejętności wyniosło również całą masę cudownych wspomnień!

Dla najmłodszych dzieci w wieku 5-6 lat organizujemy PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE, gdzie w grupach 5-6 osobowych mogą one stawiać swoje pierwsze narciarskie kroki. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, a naszym celem jest nie tylko nauka samodzielnej i bezpiecznej jazdy, ale w szczególności zaszczepienie w Waszych Pociechach miłości do nart i sportów zimowych.

Dla starszych dzieciaków w wieku 7-16 lat prowadzimy SZKÓŁKĘ NARCIARSKĄ. Grupy w jakich prowadzone są zajęcia dają pewność, że każde dziecko znajduje się pod czujnym okiem naszych profesjonalnych instruktorów, a efekty tej współpracy są naprawdę niesamowite!

W ostatni dzień naszych zajęć każdy Rodzic może pojawić się na stoku, by osobiście ocenić zdobyte przez dzieci umiejętności. Organizujemy wtedy specjalne zawody, a wszyscy uczestnicy naszej SZKÓŁKI I PRZEDSZKOLA otrzymują pamiątkowe dyplomy i medale. 

NIE CZEKAJ! JUŻ DZIŚ ZAPEWNIJ SWOJEMU DZIECKU WSPANIAŁĄ ZABAWĘ Z PRZEDSZKOLEM I SZKÓŁKĄ NARCIARSKĄ HIT-SPORT!

W sezonie 2018/2019 autokar będzie zabierał dzieci na trasie: Stary Sącz – Świniarsko – Chełmiec – Helena – Krynica oraz Nowy Sącz - Nawojowa - Frycowa - Krynica.

 

Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej zabawy z naszą szkółką i przedszkolem narciarskim!