Półkolonia Wakacyjna Przygoda 2020 NOWY SĄCZ i okolice

         

   

OFERTA PÓŁKOLONII „WAKACYJNA PRZYGODA” HIT- SPORT

 

Wielkimi krokami zbliża się lato, a z nim wyczekiwane przez wszystkie dzieciaki WAKACJE!!! Już teraz zapisz swoje pociechy na półkolonię letnią TYLKO Z BTA HIT-SPORT!

Z nami Waszym dzieciom grozi jedynie ogromna dawka dobrej zabawy!

Nic nie cieszy nas bardziej, niż zadowolone twarze dzieciaków biorących udział w organizowanych przez nas półkoloniach i szkółkach. Wasze przychylne opinie, słowa uznania i fakt, że wracacie do nas z roku na rok to najlepsza nagroda za wszelkie nasze starania!

Dziękujemy za zaufanie i z radością przedstawiamy ofertę „WAKACYJNA PRZYGODA 2019”! Również w tym roku zrobimy wszystko, żeby Wasze pociechy spędziły niezapomniane wakacje!

Tych wszystkich, którzy trafili do nas po raz pierwszy serdecznie witamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tylko wtedy przekonają się Państwo, że...

zespół BTA Hit-Sport jest najlepszy w organizowaniu rozrywki dla wszystkich dzieciaków!

Opracowany przez nas program jest wyjątkowy! Z nami nie można się nudzić! Bloki tematyczne układamy w taki sposób, aby dzieci w ciągu dnia brały udział w zajęciach o zróżnicowanej tematyce dostosowanej do ich wieku i możliwości.

Każdy dzień to zupełnie nowa WAKACYJNA PRZYGODA!

Zapewniamy NAJLEPSZĄ KADRĘ INSTRUKTORSKĄ! Każdy z nich posiada uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pośród nich znajdują się np. nauczyciele, sędziowie różnych dyscyplin sportu, byli przedstawiciele kadry narodowej w lekkoatletyce, oficerowie Wojska Polskiego, ratownicy GOPR i WOPR oraz instruktorzy różnych form aktywności. To właśnie dzięki nim Wasze dziecko nie tylko aktywnie spędzi czas ale i zdobędzie oraz udoskonali niezbędną wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, zachowania w wodzie, podstaw ratownictwa i zasad bezpiecznego poruszania się po górach.

Nasza doświadczona kadra jest gwarancją bezpieczeństwa i znakomitej zabawy!

Chcąc zapewnić wysoki poziom naszych półkolonii współpracujemy z najlepszym ośrodkiem  wypoczynkowym w regionie czyli z Hotelem Perła Południa w Rytrze. Zlokalizowanie naszych zajęć w takim ośrodku to jakość, bardzo dobra infrastruktura oraz smaczna kuchnia.

Naszą dewizą są zadowolone dzieci  dlatego wybierz mądrze i ZAUFAJ PROFESJONALISTOM! 

 

Półkolonia organizowana jest dla dzieci w wieku 7- 14 lat

 

 

 

HIT- SPORT
organizuje w wakacje 2020 „Wakacyjną przygodę” dla dzieci i młodzieży w terminach:

 

 I  TURNUS:   29.06 - 10.07.2020 - przerwa weekendowa 04 - 05.07.2020

II  TURNUS:   13.07 - 24.07.2020 - przerwa weekendowa 18 - 19.07.2020

III TURNUS:  27.07 - 07.08.2020 - przerwa weekendowa 01 - 02.08.2020

IV TURNUS:  10.08 - 21.08.2020 - przerwa weekendowa 15 - 16.08.2020

 

                         

                                     Miejsce zajęć: Hotel Perła Południa*** w Rytrze

 

Opis Wakacyjnej Przygody - FAKTY

  • Autokar odbiera i przywozi dzieci w wyznaczone miejsca na trasie Nowy Sącz - Rytro
  • Naszą „bazą” jest Hotel Perła Południa w Rytrze
  • Każdego dnia dzieciom zapewniany jest ciepły posiłek
  • Dzieci od momentu odebrania z przystanku, aż do powrotu do Nowego Sącza są pod stałą opieką opiekunów
  • Podczas trwania turnusu zaplanowane są dwie wycieczki
  • Na okres trwania turnusu każde dziecko posiada ubezpieczenie NNW.

 

 

 

Program obozu obejmuje:

Basen: zajęcia odbywać się będą na krytym basenie w Perle Południa, gdzie pod okiem wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów będą doskonalić naukę pływania oraz znakomicie się bawić.

Gry zespołowe i zajęcia ogólnorozwojowe (gry i zabawy): zajęcia z poszczególnych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa, pozwolą dzieciom nauczyć się zasad współpracy oraz zdrowej rywalizacji, emocji nie zabraknie.

Zajęcia linowe: uczą pokonywania trudnego terenu i oswajają z przestrzenią; uczestnicy będą budować i pokonywać mosty linowe na wysokości, budować wieżę, zjeżdżać na linach (tyrolka) oraz uczyć się wiązania podstawowych węzłów na co dzień wykorzystywanych w żeglarstwie i podczas wspinaczki.

Strzelanie: zajęcia uczą obchodzenia się z bronią pneumatyczną (pistolety, wiatrówki, karabinek snajperski) oraz szczególnych zasad panujących na strzelnicy.

Zajęcia survivalowe: uczestnicy naucza się czytania mapy, wyznaczania azymutu, obsługi GPS-u. Po wstępnym szkoleniu doskonalić będą zdobyte umiejętności podczas biegów na orientację, podchodów oraz innych zabaw.

Wycieczki: podczas trwania turnusów zaplanowane zostały dwie wycieczki tematyczne. Pierwsza wycieczka to wyjazd do MUZEUM LIZAKA w Jaśle. Całość wystawy jest oparta na wrażeniach zmysłów ukierunkowanych odpowiednio przy pomocy odpowiedniego wyposażenia i techniki multimedialnej. Osoba zwiedzająca MUZEUM LIZAKA ma możliwość smakowania surowców i wyrobów, wąchania aromatów, oglądania prezentacji multimedialnych, dotykania urządzeń i samodzielnego tworzenia wzorcowych wyrobów. Druga wycieczka odbędzie się na Górę Parkową w Krynicy. Dodatkowo podczas zwiedzania uzdrowiska odwiedzimy centralę GOPR, gdzie dzieci będą miały możliwość zapoznania się z pracą Ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dodatkowo podczas zwiedzania uzdrowiska odwiedzimy centralę GOPR, gdzie dzieci będą miały możliwość zapoznania się z pracą Ratowników.

Tenis ziemny: na kortach tenisowych, znajdujących się przy hotelu Perła Południa w Rytrze, dzieci będą miały okazję poznać zasady tej gry, poćwiczyć swoje umiejętności oraz rozegrać turniej, który wyłoni najlepszych. Kto wie, może właśnie wśród uczestników znajdzie się przyszły  następca Agnieszki Radwańskiej?

Pierwsza pomoc: nauka podstawowych zasad postępowania w ratownictwie medycznym (wybrane zdarzenia najczęściej występujące w życiu codziennym) takich jak: postępowanie w razie omdlenia, tamowanie krwotoku, unieruchamianie złamanych kończyn również wzywanie pomocy w górach, na kąpieliskach itp. To wiedza, dzięki której mali bohaterowie mogą stać się naprawdę wielcy.

 

Cena:  800 zł od osoby

 

 

Informacja i zapisy:

Rezerwacji można dokonać poprzez formularz dostępny w zakładce "Rezerwacja". Przed wypełnieniem formularza, należy zapoznać się z przystankami. Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem rezerwacji.

Dodatkowo zapisów dokonać można w biurze:

Biuro Turystyki Aktywnej,
Szkoła Narciarska Hit – Sport
33-300 Nowy Sącz ul. Zygmuntowska 15/2
Tel. (0-18) 443 46 57, 604 152 929
Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

UWAGA!! Ilość miejsc ograniczona
*Program może ulec zmianie w przypadku złych warunków atmosferycznych