Półkolonia Wakacyjna Przygoda 2022 NOWY SĄCZ i okolice

         

 

   

OFERTA PÓŁKOLONII „WAKACYJNA PRZYGODA” HIT- SPORT

 

Wielkimi krokami zbliża się lato, a z nim wyczekiwane przez wszystkie dzieciaki WAKACJE!!! Już teraz zapisz swoje pociechy na letnią półkolonię! U nas zrealizujesz "BON TURYSTYCZNY"

Z nami Waszym dzieciom grozi jedynie ogromna dawka dobrej zabawy!

Nic nie cieszy nas bardziej, niż zadowolone twarze dzieciaków biorących udział w organizowanych przez nas półkoloniach i szkółkach. Wasze przychylne opinie, słowa uznania i fakt, że wracacie do nas z roku na rok to najlepsza nagroda za wszelkie nasze starania!

Dziękujemy za zaufanie i z radością przedstawiamy ofertę „WAKACYJNA PRZYGODA 2022”! Również w tym roku zrobimy wszystko, żeby Wasze pociechy spędziły niezapomniane wakacje!

Tych wszystkich, którzy trafili do nas po raz pierwszy serdecznie witamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tylko wtedy przekonają się Państwo, że...

zespół BTA Hit-Sport jest najlepszy w organizowaniu rozrywki dla wszystkich dzieciaków!

Opracowany przez nas program jest wyjątkowy! Z nami nie można się nudzić! Bloki tematyczne układamy w taki sposób, aby dzieci w ciągu dnia brały udział w zajęciach o zróżnicowanej tematyce dostosowanej do ich wieku i możliwości.

Każdy dzień to zupełnie nowa WAKACYJNA PRZYGODA!

Zapewniamy NAJLEPSZĄ KADRĘ INSTRUKTORSKĄ! Każdy z nich posiada uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pośród nich znajdują się np. nauczyciele, sędziowie różnych dyscyplin sportu, byli przedstawiciele kadry narodowej w lekkoatletyce, oficerowie Wojska Polskiego, ratownicy GOPR i WOPR oraz instruktorzy różnych form aktywności. To właśnie dzięki nim Wasze dziecko nie tylko aktywnie spędzi czas ale i zdobędzie oraz udoskonali niezbędną wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, zachowania w wodzie, podstaw ratownictwa i zasad bezpiecznego poruszania się po górach.

Nasza doświadczona kadra jest gwarancją bezpieczeństwa i znakomitej zabawy!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a także biorąc pod uwagę czas w którym się obecnie znajdujemy podjęliśmy współpracę z Hotelem Perła Południa w Rytrze. Zlokalizowanie naszych zajęć w takim miejscu to bezpieczeństwo, jakość, bardzo dobra infrastruktura oraz smaczna kuchnia.

Naszą dewizą są zadowolone dzieci  dlatego wybierz mądrze i ZAUFAJ PROFESJONALISTOM! 

 

Półkolonia organizowana jest dla dzieci w wieku 7- 14 lat

 

 

 

HIT- SPORT
organizuje w wakacje 2022 „Wakacyjną przygodę” dla dzieci i młodzieży w terminach:

 

 I  TURNUS:   27.06 - 08.07.2022 - przerwa weekendowa 02 - 03.07.2022  BRAK MIEJSC !!! Zapisy na listę rezerwową.

II  TURNUS:   11.07 - 22.07.2022 - przerwa weekendowa 16 - 17.07.2022  BRAK MIEJSC !!!  Zapisy na listę rezerwową.

III TURNUS:  25.07 - 05.08.2022 - przerwa weekendowa 30 - 31.07.2022   BRAK MIEJSC !!! Zapisy na listę rezerwową.

IV TURNUS:  08.08 - 19.08.2022 - przerwa weekendowa 13 - 14.08.2022   BRAK MIEJSC !!! Zapisy na listę rezerwową.

       

Miejsce zajęć: Hotel Perła Południa w Rytrze

 

 

 

Hotel Perła Południa w Rytrze to idealne miejsce na turystykę aktywną. Położony jest w Dolinie Wielkiej Roztoki w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, a jego infrastruktura w postaci krytego basenu, kortów tenisowych, hali sportowej czy siłowni doskonale sprawdza się podczas prowadzenia naszych zajęć.

 

 

 

 

 

 

Opis Wakacyjnej Przygody - FAKTY

 • Autokar odbiera i przywozi dzieci w wyznaczone miejsca na trasie Nowy Sącz - Stary Sącz - Rytro

 • Naszą „bazą” jest Hotel Perła Południa w Rytrze

 • Każdego dnia dzieciom zapewniany jest ciepły posiłek

 • Dzieci od momentu odebrania z przystanku, aż do powrotu do Nowego Sącza są pod stałą opieką opiekunów

 • Podczas trwania turnusu zaplanowane są dwie wycieczki

 • Na okres trwania turnusu każde dziecko posiada ubezpieczenie NNW.

 

 

 

Program półkolonii obejmuje:

 

Gry zespołowe i zajęcia ogólnorozwojowe (gry i zabawy): zajęcia z poszczególnych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa, pozwolą dzieciom nauczyć się zasad współpracy oraz zdrowej rywalizacji, emocji nie zabraknie.

Basen: zajęcia odbywać się będą na krytym basenie w Perle Południa, uczestnicy będą bawić się pod okiem wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów.

Zajęcia linowe: uczą pokonywania trudnego terenu i oswajają z przestrzenią; uczestnicy będą budować i pokonywać mosty linowe na wysokości, budować wieżę, zjeżdżać na linach (tyrolka) oraz uczyć się wiązania podstawowych węzłów na co dzień wykorzystywanych w żeglarstwie i podczas wspinaczki.

Strzelanie: zajęcia uczą obchodzenia się z bronią pneumatyczną (pistolety, wiatrówki, karabinek snajperski) oraz szczególnych zasad panujących na strzelnicy.

Rowery: Uczestnicy poznają zasady bezpieczeństwa i zachowania na drodze oraz pogłębią technikę jazdy na rowerze górskim. Kolejną przygodą będzie wycieczka w teren o różnej skali trudności.

Survival: Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. Poznają podstawowe techniki survivalove w tym:

 • techniki budowy schronienia z materiałów naturalnych

 • techniki rozpalania ognia w terenie różnymi sposobami

 • techniki sygnalizacji swojego miejsca pobytu w przypadku zaginięcia

Wycieczki: podczas trwania turnusów zaplanowane zostały dwie wycieczki tematyczne.

 • Na pierwszej wycieczce dzieci odkrywać będą uroki Pienin, czeka ich bowiem wyprawa do Wąwozu Homole. Dodatkowo podczas wycieczki spotkamy się z ratownikami GOPR, którzy zapoznają dzieci z ich codzienną pracą. 

 • Druga wycieczka to moc przygód i atrakcji w Parku Rozrywki "Labiland" w jednym z największych w małopolsce labiryntów. To oczywiście nie jedyna atrakcja która czeka na naszych podopiecznych. Bilard nożny, szachy plenerowe, dmuchana ścianka wspinaczkowa, kręgle plenerowe, mini golf..... wszystkie atrakcje bez ograniczeń. 

Pierwsza pomoc: nauka podstawowych zasad postępowania w ratownictwie medycznym (wybrane zdarzenia najczęściej występujące w życiu codziennym) takich jak: postępowanie w razie omdlenia, tamowanie krwotoku, unieruchamianie złamanych kończyn również wzywanie pomocy w górach, na kąpieliskach itp. To wiedza, dzięki której mali bohaterowie mogą stać się naprawdę wielcy.

Orienteering: uczestnicy nauczą się czytania mapy, wyznaczania azymutu. Po wstępnym szkoleniu doskonalić będą zdobyte umiejętności podczas biegów na orientacje, podchodów oraz innych zabaw.

 

Cena: 1050 zł 

 

 

Informacja i zapisy:

Rezerwacji można dokonać poprzez formularz dostępny w zakładce "Rezerwacja". Przed wypełnieniem formularza, należy zapoznać się z przystankami. Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem rezerwacji.

Dodatkowo zapisów dokonać można w biurze:

Biuro Turystyki Aktywnej Hit-Sport
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 122b
tel. (18) 443 46 57, kom. 604 152 929
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

UWAGA!! Ilość miejsc ograniczona
*Program może ulec zmianie w przypadku złych warunków atmosferycznych