Półkolonia Wakacyjna Przygoda 2020 NOWY SĄCZ i okolice

         

 

W związku z obecnie panującą sytuacją w Polsce, wprowadziliśmy specjalne wytyczne aby Wasze dzieci spędziły BEZPIECZNE wakacje. Oprócz ograniczenia ilości dzieci w grupie, każdy uczestnik/ instruktor będzie zobowiązany do przestrzegania zasad dezynfekcji. Dodatkowo codziennie rano przed wyjazdem zostanie zmierzona temperatura wszystkim uczestnikom Półkolonii.

   

OFERTA PÓŁKOLONII „WAKACYJNA PRZYGODA” HIT- SPORT

 

Wielkimi krokami zbliża się lato, a z nim wyczekiwane przez wszystkie dzieciaki WAKACJE!!! Już teraz zapisz swoje pociechy na półkolonię letnią TYLKO Z BTA HIT-SPORT!

Z nami Waszym dzieciom grozi jedynie ogromna dawka dobrej zabawy!

Nic nie cieszy nas bardziej, niż zadowolone twarze dzieciaków biorących udział w organizowanych przez nas półkoloniach i szkółkach. Wasze przychylne opinie, słowa uznania i fakt, że wracacie do nas z roku na rok to najlepsza nagroda za wszelkie nasze starania!

Dziękujemy za zaufanie i z radością przedstawiamy ofertę „WAKACYJNA PRZYGODA 2020”! Również w tym roku zrobimy wszystko, żeby Wasze pociechy spędziły niezapomniane wakacje!

Tych wszystkich, którzy trafili do nas po raz pierwszy serdecznie witamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tylko wtedy przekonają się Państwo, że...

zespół BTA Hit-Sport jest najlepszy w organizowaniu rozrywki dla wszystkich dzieciaków!

Opracowany przez nas program jest wyjątkowy! Z nami nie można się nudzić! Bloki tematyczne układamy w taki sposób, aby dzieci w ciągu dnia brały udział w zajęciach o zróżnicowanej tematyce dostosowanej do ich wieku i możliwości.

Każdy dzień to zupełnie nowa WAKACYJNA PRZYGODA!

Zapewniamy NAJLEPSZĄ KADRĘ INSTRUKTORSKĄ! Każdy z nich posiada uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pośród nich znajdują się np. nauczyciele, sędziowie różnych dyscyplin sportu, byli przedstawiciele kadry narodowej w lekkoatletyce, oficerowie Wojska Polskiego, ratownicy GOPR i WOPR oraz instruktorzy różnych form aktywności. To właśnie dzięki nim Wasze dziecko nie tylko aktywnie spędzi czas ale i zdobędzie oraz udoskonali niezbędną wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, zachowania w wodzie, podstaw ratownictwa i zasad bezpiecznego poruszania się po górach.

Nasza doświadczona kadra jest gwarancją bezpieczeństwa i znakomitej zabawy!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a także biorąc pod uwagę czas w którym się obecnie znajdujemy podjęliśmy współpracę z Centrum Wypoczynku JordaNova w Golkowicach Górnych. Zlokalizowanie naszych zajęć w takim ośrodku to bezpieczeństwo, jakość, bardzo dobra infrastruktura oraz smaczna kuchnia.

Naszą dewizą są zadowolone dzieci  dlatego wybierz mądrze i ZAUFAJ PROFESJONALISTOM! 

 

Półkolonia organizowana jest dla dzieci w wieku 7- 14 lat

 

 

 

HIT- SPORT
organizuje w wakacje 2020 „Wakacyjną przygodę” dla dzieci i młodzieży w terminach:

 

 I  TURNUS:   29.06 - 10.07.2020 - przerwa weekendowa 04 - 05.07.2020   BRAK  MIEJSC - zapisy na listę rezerwową

II  TURNUS:   13.07 - 24.07.2020 - przerwa weekendowa 18 - 19.07.2020   BRAK  MIEJSC - zapisy na listę rezerwową

III TURNUS:  27.07 - 07.08.2020 - przerwa weekendowa 01 - 02.08.2020    

IV TURNUS:  10.08 - 21.08.2020 - przerwa weekendowa 15 - 16.08.2020

 

                         

                          Miejsce zajęć: Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych

 

Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych to doskonały wybór dla poszukujących wytchnienia, wyciszenia i miejsca rekreacji przez cały rok. To raj dla osób, które chcą odpocząć od smogu wielkich miast, zregenerować zdrowie i nabrać sił w czasie rekonwalescencji.

Na terenie Centrum Wypoczynku JordaNova znajduje się bogata infrastruktura umożliwiająca ciekawe spędzanie czasu bez względu na porę roku i pogodę. Dysponuje halą sportową z boiskami do siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej,  pomieszczeniami do nauki i zabawy. Posiada własny amfiteatr i miejsca do organizowania ognisk lub grilla.

 

Centrum JordaNova jest doskonałym miejscem wyjazdów dla szkół. Największym atutem jest doskonale wyposażona kuchnia serwująca smaczne posiłki wzbogacone o regionalne przysmaki.

 

Opis Wakacyjnej Przygody - FAKTY

 • Autokar odbiera i przywozi dzieci w wyznaczone miejsca na trasie Nowy Sącz - Gołkowice Górne

 • Naszą „bazą” jest Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych

 • Każdego dnia dzieciom zapewniany jest ciepły posiłek

 • Dzieci od momentu odebrania z przystanku, aż do powrotu do Nowego Sącza są pod stałą opieką opiekunów

 • Podczas trwania turnusu zaplanowane są dwie wycieczki

 • Na okres trwania turnusu każde dziecko posiada ubezpieczenie NNW.

 

 

 

Program półkolonii obejmuje:

 

Gry zespołowe i zajęcia ogólnorozwojowe (gry i zabawy): zajęcia z poszczególnych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa, pozwolą dzieciom nauczyć się zasad współpracy oraz zdrowej rywalizacji, emocji nie zabraknie.

Zajęcia linowe: uczą pokonywania trudnego terenu i oswajają z przestrzenią; uczestnicy będą budować i pokonywać mosty linowe na wysokości, budować wieżę, zjeżdżać na linach (tyrolka) oraz uczyć się wiązania podstawowych węzłów na co dzień wykorzystywanych w żeglarstwie i podczas wspinaczki.

Strzelanie: zajęcia uczą obchodzenia się z bronią pneumatyczną (pistolety, wiatrówki, karabinek snajperski) oraz szczególnych zasad panujących na strzelnicy.

Rowery: Uczestnicy poznają zasady bezpieczeństwa i zachowania na drodze oraz pogłębią technikę jazdy na rowerze górskim. Kolejną przygodą będzie wycieczka w teren o różnej skali trudności.

Survival: Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. Poznają podstawowe techniki survivalove w tym:

 • techniki budowy schronienia z materiałów naturalnych

 • techniki rozpalania ognia w terenie różnymi sposobami

 • techniki sygnalizacji swojego miejsca pobytu w przypadku zaginięcia

Wycieczki: podczas trwania turnusów zaplanowane zostały dwie wycieczki tematyczne.

 • Na pierwszej wycieczce dzieci będą miały okazję przepłynięcia się statkiem po jeziorze Rożnowskim oraz zapoznania się ze sprzętem ratowniczym w stanicy WOPR w Gródku nad Dunajcem.

 • Druga wycieczka to moc przygód i atrakcji w Parku Rozrywki "Labiland" w jednym z największych w małopolsce labiryntów. To oczywiście nie jedyna atrakcja która czeka na naszych podopiecznych. Bilard nożny, szachy plenerowe, dmuchana ścianka wspinaczkowa, kręgle plenerowe, mini golf..... wszystkie atrakcje bez ograniczeń. 

Pierwsza pomoc: nauka podstawowych zasad postępowania w ratownictwie medycznym (wybrane zdarzenia najczęściej występujące w życiu codziennym) takich jak: postępowanie w razie omdlenia, tamowanie krwotoku, unieruchamianie złamanych kończyn również wzywanie pomocy w górach, na kąpieliskach itp. To wiedza, dzięki której mali bohaterowie mogą stać się naprawdę wielcy.

Orienteering: uczestnicy nauczą się czytania mapy, wyznaczania azymutu. Po wstępnym szkoleniu doskonalić będą zdobyte umiejętności podczas biegów na orientacje, podchodów oraz innych zabaw.

 

Cena:  800 zł od osoby

 

 

Informacja i zapisy:

Rezerwacji można dokonać poprzez formularz dostępny w zakładce "Rezerwacja". Przed wypełnieniem formularza, należy zapoznać się z przystankami. Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem rezerwacji.

Dodatkowo zapisów dokonać można w biurze:

Biuro Turystyki Aktywnej Hit-Sport
33-300 Nowy Sącz ul. Zygmuntowska 15/2
tel. (18) 443 46 57, kom. 604 152 929
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

UWAGA!! Ilość miejsc ograniczona
*Program może ulec zmianie w przypadku złych warunków atmosferycznych