HOTEL INTERMONTI **** - Włochy - Livigno

 

Livigno to jeden z najlepszych kurortów narciarskich, odkrytych dosyć niedawno przez narciarzy i snowboardzistów. Odległa oraz niemal niedostępna lokalizacja w obniżeniu pomiędzy Passo di Stelvio a grupą górską Bernina, sprawiała, że to miejsce było bardzo rzadko odwiedzane przez narciarzy. Sytuacja ta zmieniła się diametralnie w latach 50-tych ubiegłego wieku wraz z wybudowaniem tunelu Munt La Schera. Intensywny rozwój Livigno wystartował w 1964 roku, w krótkim czasie stał się jednym z najpopularniejszych ośrodków narciar skich w Europie. Narciarzy przyciągają tutaj nie tylko świetne stoki, ale również jego specyficzny klimat. Średnio 322 dni jest słonecznych, a śnieg leży na zboczach od końca listopada do początku maja. To wszystko sprawia, że panują tutaj idealne warunki na narty. Co więcej, mamy tutaj strefę bezcłową, w związku z czym przyciąga nie tylko narciarzy, lecz również amatorów tanich zakupów.

W Livigno zawsze mamy świetne warunki do nauki jazdy na nartach. W tym miejscu znajdziemy dużo łatwych, typowo ćwiczebnych stoków. Oprócz tego są tutaj także doskonałe warunki dla profesjonalistów, którzy chcą naprawdę przetestować swoje narty i umiejętności. Livigno oferuje świetnie przygotowane stoki, trwałą pokrywę śnieżną oraz wręcz idealne nasłonecznienie. Tutaj możemy skorzystać w sumie z 140 km tras zjazdowych (w tym aż 10 km tras czarnych!) oraz 40 km tras biegowych. Livigno to nie tylko narty, warto wspomnieć, że ten region posiada między innymi 2 snowparki z halfpipem, skoczniami, railami i boardercross’em, co czyni je doskonałym kurortem dla snowboardzistów.

Livigno nazywana jest często „Piccolo Tibet”, zawdzięcza to swojemu specyficznemu mikroklimatowi, ponieważ śnieg leży tu od początku grudnia do połowy maja. Właśnie w tym miejscu warto rozpocząć sezon zimowy. Livigno jest rajem dla narciarzy, którzy mogą poszaleć na stokach usytuowanych po dwóch stronach doliny położonej na wysokości ponad 1800 metrów. Na środku leży Livigno, niewielka miejscowość tętniąca życiem niemal przez cały rok. 

Zakwaterowanie: Hotel Intermonti****

 

Otoczony wysokimi sosnami hotel Intermonti położony jest zaledwie 100 metrów od wyciągów narciarskich Mottolino w Livigno. Obiekt oferuje piękne widoki na góry, tradycyjną restaurację oraz centrum odnowy biologicznej z krytym basenem.

 

Hotel Intermonti składa się z domków w typowym alpejskim stylu. Wygodne i przytulne pokoje mają wyłożone wykładziną podłogi. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor i obejmuje łazienkę. Większość pokoi dysponuje dużym balkonem.

 

 

Hotel Intermonti usytuowany jest w pobliżu stoków narciarskich. W sprzyjających warunkach można dojechać na nartach bezpośrednio do wyciągów. Narty można wypożyczyć w budynku obok. Na miejscu znajduje się przechowalnia rowerów i sprzętu narciarskiego. Na terenie obiektu znajduje się basen, pokój gier, sala bilardowa, sklep wolnocłowy i tawerna. Korzystanie z sauny i łaźni tureckiej bezpłatne.

 

 

Hotel Intermonti usytuowany jest w pobliżu stoków narciarskich. W sprzyjających warunkach można dojechać na nartach bezpośrednio do wyciągów. Narty można wypożyczyć w budynku obok. Na miejscu znajduje się przechowalnia rowerów i sprzętu narciarskiego. Na terenie obiektu znajduje się basen, pokój gier, sala bilardowa, sklep wolnocłowy i tawerna. Korzystanie z sauny i łaźni tureckiej bezpłatne.

Termin pobytu: 06 – 11.01.2020r.

Wyjazd z Polski w dniu 05.01.2020r. (niedziela) o godz. 21:00
Zakwaterowanie w dniu 06.01.2020r. (poniedziałek) od godziny 15.00
Wykwaterowanie w dniu 11.01.2020r. (sobota) o godz. 09:00
Powrót do Polski w dniu 11.01.2020r. (sobota w godzinach nocnych) 

Cena od osoby w pokoju 2 osobowym: 855,00 euro

Dopłata do pokoju 1 osobowego: 120,00 euro

Oferta obejmuje:

 • Zakwaterowanie 5 nocy w pokojach 2 osobowych - Hotel Intermonti****
 • 5 śniadań w formie bufetu
 • 5 obiadokolacji w formie bufetu
 • Suchy prowiant na drogę
 • 1/4l wina,1/2l wody na osobę do obiadokolacji
 • Korzystanie z hotelowego wellness (basen, jacuzzi, sauny, łaźnia turecka)
 • 4 dniowy karnet narciarski
 • Szkolenie narciarskie (1 instruktor snowboard, 3 instruktorów narciarskich w tym jazda sportowa na tyczkach; 5 godzin dziennie)
 • Ubezpieczenie Ski - NNW, KL, OC, Ratownictwo
 • Opieka przedstawiciela BTA Hit-Sport
 • Transport autokarem klasy LUX na trasie Warszawa – Livigno – Warszawa
 • Zawody narciarskie – slalom gigant
 • Opłata klimatyczna