15-22.01.2022 HOTEL MONZA - MOENA/TRE VALLI

                        

Znalezione obrazy dla zapytania tre valli

Moena-Alpe Lusia, Passo San Pellegrino oraz Falcade to trzy wspaniałe ośrodki narciarskie składające się na nowoczesny region narciarski Tre Valli. Ośrodki znajdują się na północy Włoch w samym sercu malowniczych Dolomitów, pośród wspaniałych krajobrazów, od masywu Catinaccio do Sassolungo i od Pale di San Martino aż po Latemar. W Tre Valli odnajdziemy łącznie 100 km tras narciarskich, rozlokowanych na wysokościach od 1000 do 2800 m n.p.m. Dzięki rozbudowanemu systemowi naśnieżania możemy mieć pewność, że aż 95% tras będzię stale pokryta białym puchem.
Ośrodki prezentują przeróżny poziom trudności, i tak:

Arena narciarska San Pellegrino, położona pomiędzy miejscowościami Moena i Falcade, na wysokości 1918 metrów, rozpościera się u stóp łańcucha górskiego Monzoni.

Przez obszar przebiega ponad 68 km tras narciarskich z urządzeniami do sztucznego naśnieżania.

Znajduje się tu 16 najnowocześniejszych instalacji wyciągowych, a połączenie narciarskie z rejonem Falcade jest możliwe dzięki kolejce linowej Col Margherita (2 kabiny ze 100 miejscami, zaprojektowane przez firmę Pininfarina, prowadzą z poziomu 1.918 m n.p.m. na wysokość 2.513 metrów). Obszar ten stanowi część areny narciarskiej Alpe Lusia - San Pellegrino z własnym skipassem i otwiera przed narciarzami możliwość szusowania po trasach o łącznej długości ponad 100 km.

Falcade to malowniczy ośrodek otoczony wspaniałymi przełęczami. Znajdziemy tutaj ponad 40 km bardzo dobrze ośnieżonych tras, m.in. Rossignol do Falcade, która uchodzi za jedną z najlepszych w Dolomitach. Ośrodek dysponuje 7 nowoczesnymi wyciągami, z których kilka jest bezpośrednio połączonych z ośrodkiem Passo San Pellegrino. W styczniu 2003 roku w rankingu na najlepszą miejscowość narciarską we Włoszech, Falcade zdobyło I miejsce, co tylko potwierdza bardzo wysoką jakość ośrodka.

Zakwaterowanie: Hotel Monza***

HOTEL MONZA - Moena - TN - Trentino Alto Adige

Hotel Monza usytuowany jest w miejscowości Moena, 700 metrów od jej centrum. Oferuje on piękny widok na dolinę Val di Fassa i bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Goście mogą dojechać do ośrodka narciarskiego Tre Valli autobusem dla narciarzy. 500 m od hotelu znajduje tor saneczkowy dla dzieci. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z ogrzewanej przechowalni sprzętu narciarskiego. Chwile relaksu można spędzić w hotelowym centrum odnowy biologicznej z sauną, łaźnią turecką i wanną z hydromasażem.

 

Ze wszystkich pokoi roztacza się panoramiczny widok na góry i okolicę. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych, a ich podłogi wyłożono drewnem lub wykładziną. Na życzenie dostępny jest też minibar.

Galeria zdjęć obiektuGaleria zdjęć obiektu

W hotelowej restauracji, z której roztacza się wspaniały widok na okolicę, serwowane są specjały z Południowego Tyrolu. Lokal ten zaprasza również na wieczory tematyczne i oferuje szeroki wybór włoskich win oraz domowych deserów.

Termin wyjazdu: 15.01-22.01.2022

Zakwaterowanie w hotelu : 15.01.2021

Wykwaterowanie z hotelu : 22.01.2021

 

Cena od osoby w pokoju 2 osobowym: 450 euro 

Zniżki dla dzieci w pokoju z rodzicami:

 • dziecko 0 > 2 lat: gratis
 • dziecko 2 > 6 lat: 205 euro
 • dziecko 6 > 12 lat: 275 euro
 • dziecko 12 > 18 lat: 345 euro

Cena obejmuje:

- Zakwaterowanie 7 nocy w pokojach 2/3/4 osobowych
- Śniadania w formie bufetu
- Obiadokolacje z wyborem menu (bogaty bufet sałatkowy)
- Korzystanie z hotelowego Wellness (jacuzzi, sauny, wg opisu hotelu)
- Ubezpieczenie Ski: KL, NNW, OC, Ratownictwo
- Opieka przedstawiciela BTA Hit-Sport
- Opłata klimatycza
- Wieczór z powitalnym drinkiem i muzyką na żywo
- Bogaty program zajęć z dziećmi
- Opłata klimatycza
- Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- Zniżka 50% wstęp na plac zabaw Fiabilandia w Moenie
- 10% zniżki na QC Terme Val di Fassa

Cena nie obejmuje:

 • Karnetu narciarskiego 6 dni: Tre Valli
  • osoba dorosła: 178 euro
  • junior: 124 euro (ur. po 27.11.2005)
  • dzieci: gratis (ur. po 27.11.2013 w towarzystwie członka rodziny który nabywa karnet narciarski w tym samym czasie)
 • Kaucji zwrotnej za karnet - 5 euro
 • Transportu (500zł - na zapytanie)
 • Napojów do obiadokolacji

 

Dodatkowo:

Grupowe szkolenie narciarskie prowadzone przez instruktorów licencjonowanej szkoły narciarskiej SITN, PZN, 5 godzin dziennie (10.00-13.00, 14.00-16.00), w grupach 6-12 osób po podziale w pierwszy dzień według stopnia zaawansowania, 6 dni – 800zł od osoby. Grupa początkujących dzieci/dorosłych min. 6 osób.

OPIS SZKOLENIA:

Szkolenie narciarskie przede wszystkim skupia się na praktycznej nauce jazdy prowadzonej przez wykwalifikowaną kadrę Instruktorską z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania. Oprócz urozmaiconych ćwiczeń na stoku dostosowanych do każdego poziomu nauczania wprowadziliśmy również wideofilmowanie które pozwala na  analizę techniki jazdy i co najważniejsze umożliwia śledzenie rozwoju ucznia. Po nauce przychodzi czas na zabawę i jeszcze więcej radości: dla dzieci organizowane są animacje.

Instruktorzy prowadzący zajęcia posiadają aktualne uprawnienia Instruktorskie SITN/PZN. Wszyscy instruktorzy naszej szkoły ubrani są w jednakowe kombinezony oraz dysponują łącznością przy pomocy radiotelefonów, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo w czasie prowadzenia zajęć  i ułatwia kontakt między grupami. Większość naszych instruktorów działa czynnie w Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym i w razie potrzeby potrafi udzielić fachowej pomocy.

Prowadzimy szkolenia narciarskie w zakresie:

 • szkolenie narciarskie dla dzieci z wykorzystaniem form zabawowych
 • nauka jazdy na nartach  dla początkujących
 • doskonalenie umiejętności dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych
 • szkolenie sportowe (jazda na tyczkach)